Skvělý výsledek jazykových kurzů KROJ ve fakultní studentské evaluaci

Velice nás těší, když naše kurzy i naše vyučující získávají ve studentských evaluacích dobrá hodnocení. V zimním semestru 23/24 se v první pětici nejoblíbenějších jazykových kurzů umístily hned tři naše předměty: kurzy 2RO162 – Španělština pro ekonomy – základní úroveň 2 (A1), 2RO132 – Italština pro ekonomy – základní úroveň 2 (A1) a 2RO361 – Příprava na zkoušky Madridské obchodní komory 1 (B2/C1)!
Za úspěchem kurzů stojí nejen jejich garantky (PhDr. Lada Hazaiová, Ph. D. pro 2RO162, PhDr. Miroslava Ferrarová pro 2RO132 a PhDr. Soňa Nacherová, Ph.D. pro 2RO361), ale i všechny vyučující, které se na výuce těchto předmětů v ZS 23/24 podílely: PhDr. Lada Hazaiová, Ph.D., PhDr. Marcela Vrzalová Hejsková, Ph.D. a Mgr. Kristýna Doubková (2RO162), PhDr. Miroslava Ferrarová (2RO132) a PhDr. Ludmila Mlýnková a PhDr. Soňa Nacherová, Ph.D. (2RO361).
Mezi nejlépe hodnocenými vyučujícími z jazykových kateder za minulý semestr se na pomyslné první příčce umístila naše vyučující PhDr. Soňa Nacherová, Ph.D.
Všem oceněným moc gratulujeme, studentům za přízeň upřímně děkujeme a doufáme, že si ji udržíme i v dalších semestrech.