KROJ opět na stupních vítězů!

Jsme moc rádi, že předměty KROJ ve studentských evaluacích za LS2021/2022 byly opět výborně hodnoceny.
Naše kurzy 2RO264 (Španělština pro ekonomy – pokročilá úroveň 4 (B2/C1)), 2RO272 (Španělština pro ekonomy – pokročilá úroveň 2 (B1/B2)) a 2RO302 (Příprava na DFP Pařížské obchodní komory 2 (B2/C1)) dokonce obsadily první tři příčky!
Je to skvělý výsledek nejenom garantek těchto kurzů (PhDr. Soni Nacherové, Ph.D. pro 2RO264, PhDr. Marcely Vrzalové Hejskové, Ph.D. pro 2RO272 a Mgr. Kateřiny Dvořákové, Ph.D., MBA pro 2RO302), ale i všech vyučujících, které se na výuce těchto předmětů v LS2021/2022 podílely.
Kromě zmíněných garantek jde o vyučující PhDr. Ladu Hazaiovou, PhD., Lic. Anu Inés Banco Jaschek a PhDr. Ludmilu Mlýnkovou na španělštině a PhDr. Dominiku Kovářovou, Ph.D., MBA na francouzštině. Všem oceněným moc gratulujeme!

Mezi nejlépe hodnocenými vyučujícími z jazykových kateder za minulý semestr figuruje také naše vyučující, Mgr. Kateřina Dvořáková, Ph.D., MBA. Velká gratulace patří i jí.