Úspěšné zakončení kurzu 2RO464 Příprava na zkoušku Obchodní komory v Madridu

Díky skvělé spolupráci s Obchodní kanceláří Španělského velvyslanectví, které se podařilo zajistit přednášky rodilých mluvčích a zároveň odborníků v daném oboru, měl online kurz vynikající úroveň.  Úvodní přednášku přednesl obchodní rada Španělského velvyslanectví pan José Manuel Revuelta, v následujících hodinách měli studenti možnost hovořit s pracovníky mnoha španělských firem a na závěr proběhla beseda na téma Obchodní vztahy ČR s Latinskou Amerikou se zástupci několika velvyslanectví a konzulátů latinskoamerických zemí. Takže pokud byste chtěli vědět, co je náplní práce compliance managera v takové firmě jako je AB inBev, jak zorganizovat obchodní misi nebo jak lze proniknout na český trh s kvalitním olivovým olejem, rádi vás přivítáme příští zimní semestr v našem kurzu. Jak se kurz líbil studentům, si můžete přečíst v přiložených evaluacích.

L. Mlýnková

garantka kurzu