Pracovní pohovory ve francouzštině se zástupcem společnosti Accenture

Studenti kurzu vedlejší specializace Komerční jazyky 2RO503 Efektivní komunikace v obchodní praxi (C1) a kurzu 2RO404 Příprava na DFP Pařížské obchodní komory (C1) se v rámci výuky ve 12. týdnu setkali s panem Sébastienem Colmagrem, který je ve společnosti Accenture zodpovědný za nábor frankofonních pracovníků. Deset studentů se tak detailně seznámilo s aktivitami společnosti na českém trhu a s jednotlivými fázemi náboru nových pracovníků. Především ale dostali unikátní příležitost vyzkoušet si pracovní pohovor ve francouzštině na pozice aktuálně nabízené v Accenture. Přestože velká většina z nich má již pracovní zkušenosti, pracovní pohovor ve francouzštině si mnozí vyzkoušeli poprvé. Věříme, že podobnou zkušenost se zástupci společnosti Accenture se nám podaří zajistit příští rok i pro třetí ročníky – budeme se těšit a děkujeme panu Colmagrovi za to, že si i v nabitém programu na nás udělal čas!